Choď na obsah Choď na menu
 


Nový príbeh ... po dlhom čase aj odo mňa

3. 7. 2009

Severus Snape a tajomstvo Stonehenge

 

 

Obrázok

 

Severus prežil vďaka Harrymu. Obaja majú svoje tajomstvá a oboch spája vlastne i to, čo ich rozdeľuje. Svet čarodejníkov je však iný, je čarokrásny, záhadný a mocný. Preto ich životy spletie následne tak, ako by to ani jeden z nich nebol čakal. Do cesty sa im postaví i neľahká úloha a je len na nich, ako sa s ňou vysporiadajú. Zvládnu odhaliť jedno z tajomstiev spoločnými silami, alebo ich toto tajomstvo navždy rozdelí a postaví proti sebe? Zvíťazí napokon láska?

******************************************************************************************************

Aby ste vedeli, Severus a Harry nebudú jediný pár, ktorý sa tu objaví. Mám rovnako rada i pár SB a RM a ešte pribudne nám ešte jeden pár, keďže mám rada i Draca, z ktorého rada robím kladného hrdinu. Mimochodom, tento slash bude veľmi jemný. Zameraný hlavne na city a nie na sex.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

...

Zuzana,25. 1. 2012 12:40

Idem čítať :) a plánujem aj napísať ako sa mi to páči, takže to tu zrejme trochu zahltím, komentármi, pretože, keď sa mi niečo páči, musím sa z toho vypísať.

Ahojky

Mája,12. 10. 2011 11:33

Tak ten Draco mi tam zrovna nesedí, nemám ho ráda jako kladného hrdinu, ale ostatní páry miluji stejně jako ty, takže se jdu začíst...

ty kokso...

sevy,12. 7. 2009 23:06

tys tady šupla nový vzhled... hmmmm... peknúčký ;o)

TESSA

soraki,7. 7. 2009 14:31

těší mě, že jsem byla malou inspirací ;-)
a moc se na tvůj příběh těším

aby som nezabudla,

Tessa,,3. 7. 2009 19:37

pomaly na ňom pracujem. Lenže mám pokazený comp, musím čakať. papa