Choď na obsah Choď na menu
 


Nový príbeh ... po dlhom čase aj odo mňa

3. 7. 2009

Severus Snape a tajomstvo Stonehenge

 

 

Obrázok

 

Severus prežil vďaka Harrymu. Obaja majú svoje tajomstvá a oboch spája vlastne i to, čo ich rozdeľuje. Svet čarodejníkov je však iný, je čarokrásny, záhadný a mocný. Preto ich životy spletie následne tak, ako by to ani jeden z nich nebol čakal. Do cesty sa im postaví i neľahká úloha a je len na nich, ako sa s ňou vysporiadajú. Zvládnu odhaliť jedno z tajomstiev spoločnými silami, alebo ich toto tajomstvo navždy rozdelí a postaví proti sebe? Zvíťazí napokon láska?

******************************************************************************************************

Aby ste vedeli, Severus a Harry nebudú jediný pár, ktorý sa tu objaví. Mám rovnako rada i pár SB a RM a ešte pribudne nám ešte jeden pár, keďže mám rada i Draca, z ktorého rada robím kladného hrdinu. Mimochodom, tento slash bude veľmi jemný. Zameraný hlavne na city a nie na sex.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

...

(Zuzana, 25. 1. 2012 12:40)

Idem čítať :) a plánujem aj napísať ako sa mi to páči, takže to tu zrejme trochu zahltím, komentármi, pretože, keď sa mi niečo páči, musím sa z toho vypísať.

Ahojky

(Mája, 12. 10. 2011 11:33)

Tak ten Draco mi tam zrovna nesedí, nemám ho ráda jako kladného hrdinu, ale ostatní páry miluji stejně jako ty, takže se jdu začíst...

ty kokso...

(sevy, 12. 7. 2009 23:06)

tys tady šupla nový vzhled... hmmmm... peknúčký ;o)

TESSA

(soraki, 7. 7. 2009 14:31)

těší mě, že jsem byla malou inspirací ;-)
a moc se na tvůj příběh těším

aby som nezabudla,

(Tessa,, 3. 7. 2009 19:37)

pomaly na ňom pracujem. Lenže mám pokazený comp, musím čakať. papa